Autostad Leuven

Brusselsesteenweg 3, 3020 Herent

plan je route

Tel: +32 16 30 82 70

info@autostadgroep.be

Toonzaal

Maandag t.e.m. Vrijdag 09u00 - 12u30 12u30 - 18u30
Zaterdag 09u00 - 12u00 12u00 - 17u00

Werkplaats

Maandag t.e.m. Donderdag 08u00 - 12u00 12u30 - 17u00
Vrijdag 08u00 - 12u00 12u30 - 15u30

Receptie aanwezig van maandag tot vrijdag van 7u30 tot 18u30

Opel Chevrolet

Het Opel team

Management

Peter
Peter  Vancaudenberg Sales & Fleet Manager Opel Autostad Leuven +32 16 30 82 88 peter@autostadgroep.be
Yann
Yann  Van Hoecke Used Car Manager +32 16 30 82 71 yann@autostadgroep.be
Nico
Nico  Van Passel Aftersales Manager Autostad Leuven +32 16 30 82 77 nico.vanpassel@autostadgroep.be

Verkoop

Timothy
Timothy  Vispoel Fleet Advisor Opel +32 16 30 82 72 timothy.vispoel@autostadgroep.be
Wouter
Wouter  De Wilde Sales Advisor Opel +32 16 30 82 74 wouter.dewilde@autostadgroep.be
David
David  Lepage Junior Sales Advisor Opel +32 16 30 82 76 david.lepage@autostadgroep.be

Receptie

Ria
Ria  Kumps Service Advisor - Autostad Leuven +32 16 30 82 70 ria.kumps@autostadgroep.be
Chris
Chris  Coosemans Service Advisor - Autostad Leuven +32 16 30 82 70 chris.coosemans@autostadgroep.be

Carrosserie

Annick
Annick  Raa Carrosserie Autostad Leuven +32 16 30 82 83 annick.raa@autostadgroep.be

Administratie

Lesley
Lesley  Van Hoof Sales Support Opel +32 16 30 82 85 lesley.vanhoof@autostadgroep.be